למה איתנו?

בזכות המקצועיות , הידע,
הוותק והניסיון ​

​במשך 30 שנות התמחות בארוחות ילדים למוסדות חינוך, ומגוון פעילויות בהסעדת קהלים שונים, ובעזרת הצוות הניהולי ומקצועי, המיומן והמסור- צברה חברת בר קל ניסיון, ידע ויכולות מקצועיות בכל היבט הקשור להתאמת תפריט ושירות ללקוח, הרכב תזונתי, ייצור, איכות, אריזה ולוגיסטיקה.

בזכות הטעם, הגיוון והאסתטיקה ​

האוכל היוצא ממפעלנו הוא טעים, טרי ומגוון, והרכבו מתחלף מדי שבוע. מדובר באוכל הקרוב ביותר להכנה ביתית מבחינת טעמו ומרקמו. תיבול האוכל מותאם לטעמם של הילדים.

המראה של האוכל, המגשיות והאריזות- זוכה להערכה רבה מצד לקוחותינו.

בזכות התשתיות והטכנולוגיה

​מפעל בר קל, נחשב כיום לאחד ממתקני הייצור לארוחות, הטובים ביותר במדינת ישראל- מבחינת תשתיות, ציוד, תהליכי עבודה, ידע מקצועי, ובעיקר מבחינת אבטחת איכות, בטיחות מזון ובקרה.

מבחינה טכנולוגית, אנו שמים דגש רב על חדשנות בכל הקשור לטכנולוגיות בישול, אחסון ואריזה– על מנת לספק את הארוחות הכי איכותיות, הכי בריאות, הכי מזינות והכי טעימות.

בזכות הכשרות המהודרת

למפעלנו תעודת כשרות מהודרת מטעם המועצה הדתית ירושלים, למנות בשריות ופרווה, באמצעות משגיח כשרות צמוד.

בזכות התזונה, הבריאות והטריות

הרכבת התפריט, הכולל 4 תפריטים שבועיים שונים, באמצעות תזונאים או תזונאיות- מבוססת על: בניה מאוזנת מבחינת הרכב תזונתי, ועל מתכונים בריאים ממרכיבים טבעיים מופחתי מלח וסוכר, ככל שניתן. נעשה שימוש בשמן קנולה בלבד בכמויות מופחתות, והארוחות כוללות ירקות ופירות טריים ומגוונים. הכנת המתכונים מבוססת על שקילה מדויקת של מרכיבי המתכון, הבישול נעשה ללא טיגון, ובמפעלנו נעשה ייצור רב ככל האפשר של מנות עיקריות על בסיס הכנה ובישול עצמי.

בזכות השרות והאוזן הקשבת

​אנשי התפעול ושירות הלקוחות שלנו, נמצאים בקשר מתמיד עם הלקוחות, וזמינים לכל בקשה והערה. השירות כולל ביקורים בגנים ובתי הספר, או במוסדות הרווחה, וכן ביצוע סקרי שביעות רצון.

​התפריטים נבנים בשיתוף פעולה עם רכזי מוסדות החינוך, הרווחה או העירייה, ותוך הקשבה והתייחסות לכל תגובה, הערה, או משוב, לגבי שביעות רצון הילדים או ההורים.

בזכות התקנים ובטיחות המזון

​למפעל בר קל ניתן היתר לתקן G.M.P לתנאי יצור נאותים- הנחשב לתקן הגבוה ביותר לייצור מזון במדינת ישראל מטעם שרות המזון של משרד הבריאות. אנו אחת החברות הבודדות בישראל, בענף הקייטרינג המוסדי, המחזיקות בתקן יוקרתי זה.

המפעל גם הוסמך על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן האיכות הידוע-ISO 9001, וכמו כן מופעלת בו מערכת לניהול בטיחות מזון והיגיינה לפי תקן HACCP הבינלאומי – בפיקוח מכון התקנים הישראלי.

בזכות הלקוחות שלנו וההמלצות

אנו מספקים מאות אלפי ארוחות בחודש למאות נקודות אספקה מדי יום, ונהנים משביעות הילדים ושביעות רצון ההורים והצוותים החינוכיים והטיפוליים.

מבין מאות לקוחותינו:

משרד החינוך | חברת מילגם | קרן רש"י | עמותת אפיקים | עמותת פסגות | עמותת רנה קאסן | בית הספר גוננים בירושלים | בית הספר ארגנטינה בירושלים | בית הספר פסגת זאב בירושלים | בית הספר בית הכרם בירושלים | מינהל קהילתי גילה | מנהל קהילתי פסגת זאב | מנהל קהילתי הר חומה | מנהל קהילתי בקעה בירושלים | בתי ספר יסודיים עיריית בית שמש | בתי ספר יסודיים עיריית לוד | גני עיריית ראש העין | בתי ספר וגני אבו גוש | בתי ספר וגני בית צפאפה | ועוד... ​

מעל ומעבר לכל התעודות, האישורים, התקנים וההסמכות – אנו בעיקר גאים במאות לקוחות מרוצים וממליצים.

נשמח להפנותך לממליצים – לקבלת חוות דעת על מקצועיותנו, על איכות וטיב תוצרינו, ואודות השירות החם, האדיב והמקצועי שלנו.

על מנת לאפשר לכם להתרשם מכל האמור – אנו מזמינים אתכם לתאם סיור במפעלנו, או לבקש ולהזמין ארוחת טעימות לדוגמא מהתפריטים השוטפים, ללא עלות או מחויבות מצידכם.

מבחינתנו, שביעות רצונכם הינה נגזרת של שמחת, הנאת והתפתחות ילדכם - ואנו גאים להיות שותפים לכך. זו זכות לדאוג ליקרים שלכם - כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג.

אישורים, תקנים ותעודות כשרות

G.M.P. על ידי משרד הבריאות

כשר בהשגחת המועצה הדתית ירושלים

חותם אמינות Dun & Bradstreet

פיקוח משרד הבריאות

ת"י- מכון התקנים הישראלי

מילגם לנהל חכם לוגו

מבוקר על ידי מילגם

לקוחות ממליצים

“ברצוננו למסור לך את תודתנו והערכתנו העמוקה על פועלך, תפקודך ורצונך הכנה, שהביאו להעמקת הבנייה האיכותית של מערך ההזנה בתכנית ציל”ה.
מצאנו בך אכפתיות רבה, נאמנות, מקצועיות ודבקות.
לכל פנייה שלנו ולכל צורך הגבת במהירות ובמקצועיות.
אנו יודעים כי הדרך לא תמיד קלה ואף רצופה לעיתים בתקלות, לעיתים בשליטתנו ולעיתים לא.
אנו שבעי רצון משיתופי הפעולה בינינו ורואים לנכון להמשיך קדימה תוך מתן שקיפות ומענה מידיי.
העבר מסר זה לכל העוסקים במלאכה, החל מצוות ניהול המשרד ועד לאחרון העובדים.
יישר וכוח!”

המחלקה לתוכניות חינוך משלימות
עיריית ירושלים

“לקראת סוף שנת הלימודים תשע”ב, ברצוני להביע את הערכתי לך ולחברת ברקל, על האוכל הטעים, ההגשה האסטטית, על טיב האוכל, על השרות והיחס הטוב שזכינו בכל פניה ובקשה.
בסקר שהעברנו לכל תלמידי בית הספר, גילינו שקיימת שביעות רצון של 100%!
על טיב האוכל והכמות. (תוצאות הסקר מונחים על שולחני).
כמו כן, לבקשה ההתלמידים אנו מבקשים להמשיך אתכם גם בשנה הבאה. עליי לציין שלאורך כל השמה זכינו לאוזן קשבת ממר בריאן, פעמים רבות הגיע לבית הספר לשוחח עם התלמידים ולשמוע מקרוב בקשות והצעות, תמיד עם חיוך ועם רצון ובל הענות לדרישות התלמידים. לקראת החגים נענתם לבקשתנו לבנות תפריט מיוחד כמו פורים, יום העצמאות וגו.
עך כל תודתי והמלצתי גם לידידי המנהלים ומנהלי מוסדות”.

שמעון פרי
מנהל בית ספר תלפיות מזרח

שמחנו על הזדמנות נפלאה לביקור מיוחד של נציגי המשרד במטבח חברת “בר קל תעשיות מזון בע״מ” המספקת ארוחות חמות בתכנית ההזנה הלאומית. הצוות שלי ואני מבקשים להודות לך על הזמן ותשומת הלב שהקדשת לנו במסגרת הביקור, על ההסבר המקצועי והמפורט על תהליך הכנת ארוחות חמות במסגרת תכנית ההזנה, משלב קבלת חומרי הגלם עד אספקה ושינוע המנות למוסדות החינוך. ראינו כיצד הנחיות המשרד באות לידי ביטוי בשטח, שמענו על שילוב טכנולוגיה מתקדמת בייצור המזון בעקבות דרישות תכנית ההזנה של משרד החינוך. אני מבקש להודות באמצעותך לכל צוות העובדים ב”בר קל תעשיות מזון” על היותם שותפים לתכנית ההזנה הלאומית לבריאות ילדי ישראל.

חיים הלפרין
מנהל היחידה לתוכניות משלימות למידה

“אבקש להביע תודתי בשם בית הספר והאורחים ששהו אצלנו ביום העיון של החמ”ד. האירוח המיוחד אותו הגשת היה איכותי טעים במיוחד ונאה למראה. נוהגך היפה הינו ממשיך את דרכם הידועה בהגשת שרות מצויין ואוכל טרי וטוב לאורך כל השנה. אציין במיוחד את הנגישות אליך והסיוע הניתן ע”י בהתמדה בשינויי תפריט ובצרכים מיוחדים של בית הספר”.

בהערכה ובתודה
אליהו טויל
מנהל בית ספר הממ"ד "לוין" בית שמש

לכל הנוגעים בדבר, “בשנת הלימודים עבדנו עם חברת ההסעדה בר-קל במועדונית בית הספר “אהבת ציון” בתל אביב במועדונית שלנו סועדים מידי יום כ-220 ילדים בכיתות א’ עד ד’ הילדים וההורים כאחד, מביעים שביעות רצון מן המזון האיכותי, התפריט אשר מורכב בהתייעצות עם תזונאית, מתאים מאוד לטעמם של הילדים ועונה לכל הדרישות. מבחינת התפעול השוטף יש לציין כי העמידה בזמנים, ההקפדה על הדרישות ההיגייניות, המקצועיות הרבה והאדיבות של נציגי השירות, הופכים את בר קל לחברה שתענוג לעבוד מולה”.

​ בכבוד רב
יפעת נץ והגר רווה
מנהלות המועדונית ורכזיות החוגים בבית ספר אהבת ציון בתל אביב

“שמי נעמי כף ואני מנהלת את צהרון חינוך ישראלי בבית הספר בית הכרם בירושלים. ברצוני להמליץ על הקייטרינג של חברת בר-קל. כבר שנתיים שאנחנו נהנים מקייטרינג איכותי שמגיע תמיד חם ובזמן. התפריט מגוון, האוכל טרי וטעים. הכי חשוב- השירות אדיב ומתחשב בשינויים ובדרישות המערכת”.

​ תודה על שירות נפלא, נעמי קץ
חינוך ישראלי
המצפן של מערכת החינוך

“ברצוני להביע את הערכתי הרבה על השירות האדיב והנדיב של ברקל. העמידה בלוח הזמנים של חברתכם אשר מגיעה לבית ספר בזמן ולאורך השנה. האוכל מגיע לבית ספר נקי, מסודר, ארוז היטב, מגוון בזמן וכן עם תפריט מוכן מראש. במידה והיו בעיות כלשהן במהלך השנה התקשרנו אליכם והבעיה טופלה בזמן”.

​ בברכה, תודה על שיתוף הפעולה ולהמשך עבודה משותפת יעילה וטעימה".
שלומית כהן,
מנהלת בית ספר נחשונים אריאל

“תנועת בני עקיבא מקיימת מחנות קיץ, במהלך תקופת הקיץ עבור אלפי ילדים בישראל מכל רחבי הארץ. מחנות אלו מלאים בתכנים חינוכיים של תורה, ציונות ואהבת הארץ. עבור ילדים רבים מחנה הקיץ הוא משמעותי ביותר ותורם רבות לדרכם החינוכית.

על מנת שהמחנות יתקיימו בהצלחה אנו מקפידים על מערך לוגיסטי איכותי ואמין. תחום לוגיסטי חשוב ביותר הוא תחום המזון. כל שנה אנחנו בוחרים בקפידה את ספקי המזון שלנו תוך שימת דגש על איכות מזון טובה ומחיר אטרקטיבי.

במהלך תקופת הקיץ קיבלנו ארוחות חמות מחברת ברקל אל המחנות באיזור ירושלים.

ברצוני להודות על העבודה המשותפת. מתחילת הדרך היתה אוירה טובה וחיובית. למרות הקשיים שנוצרו במהלך התקופה, מסיבות שונות, תמיד ניתנו פתרונות מתאימים. הרדמים שהתקבלו מאנשי הצוות ומהחניכים היו טובים- הן מצד איכות המזון והמגוון והן מצד השרות הטוב והאיכותי.

אין ספק שלאור חוויה חיובית טובה של עבודה משותפת נשמח לעבוד יחד גם בעתיד.
על כך תודה רבה”.

בתקווה להמשך עבודה פורייה, איציק כהן
רכז מזון במחנות הקיץ
בני עקיבא

“בחוק ארוחה יומית לתלמיד נאמר: ‘במסגרת מפעל ההזנה יקבלו התלמידים ארוחה חמה אחת ביום בהתאם לתפריט מאוזן ומגוון’.
יחד אתכם השתדלנו מאוד למלא את המשימה על כמה שאפשר על הצד הטוב ובכל זאת מתוך שיתוף פעולה פורה אתכם.
ניתן לומר שהשנה עברה בהצלחה ולא היו תקלות חמורות.
יחד נמשיך אי”ה ונקפיד כולנו על ביצוע התוכנית לפי כל הכללים הנדרשים כשמטרה משותפת לנו ווהיא שמירה על בטיחות מזון ואספקת מנה חמה, מזינה, אסטטית וטעימה עד כמה שאפשר”.

בברכה
שלמה שגן וצוות הזנה מחוז מרכז

מעוניינים גם?

גם אתם מעוניינים בארוחות איכות מוכנות ליקרים לכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם.